Adwokat

Sandra Stępień

Jestem adwokatem specjalizującym się w prawie karnym i rodzinnym, które to dziedziny od samego początku były przedmiotem moich zainteresowań zawodowych. Zajmuję się także postępowaniami odszkodowawczymi. Przez wiele lat prowadziłam również sprawy z zakresu prawa hazardowego – jako obrońca brałam udział w kilkuset postępowaniach karno – skarbowych o nielegalne urządzanie gier na automatach. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Po ukończeniu studiów oraz w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej byłam zatrudniona na stanowisku prawnika in – house w zakresie kompleksowej obsługi prawnej spółki.

Ukończyłam z wynikiem celującym stacjonarne studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim oraz zdałam z wyróżnieniem adwokacki egzamin zawodowy.

Lubię to, co robię. Gdybym jeszcze raz miała wybrać swoją ścieżkę zawodową – też zostałabym prawnikiem i adwokatem. Uważam, że cechą charakteryzującą dobrego adwokata jest determinacja, a ja od zawsze stawiam na dążenie do realizacji założonych celów – zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Prywatnie – miłośniczka języków obcych i dobrej kuchni. Kocham podróżować. Jeżdżę na nartach.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.