Adwokat

Sandra Stępień

Jestem adwokatem specjalizującym się w prawie karnym, rodzinnym oraz sprawach odszkodowawczych. Przez wiele lat prowadziłam również sprawy z zakresu prawa hazardowego. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

Ukończyłam z wynikiem celującym stacjonarne studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim oraz zdałam z wyróżnieniem adwokacki egzamin zawodowy. Z racji chęci poszerzenia wiedzy oraz nabycia praktycznych umiejętności pozwalających na stworzenie nowej specjalizacji mojej kancelarii odbyłam również szkolenie na doradcę restrukturyzacyjnego. Po ukończeniu studiów oraz w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej byłam zatrudniona na stanowisku prawnika in – house w zakresie kompleksowej obsługi prawnej spółki.

Przedmiotem moich zainteresowań zawodowych od samego początku było prawo karne oraz rodzinne. Posiadam duże doświadczenie jako obrońca oskarżonych oraz pełnomocnik pokrzywdzonych w sprawach karnych zdobywane podczas wieloletniej współpracy z wiodącymi śląskimi kancelariami. Jako obrońca brałam udział w kilkuset postępowaniach karno- skarbowych o nielegalne urządzanie gier hazardowych.

Prywatnie – miłośniczka narciarstwa, podróży, kina oraz języków obcych.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celamia określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki interentowej.